Poniżej zamieszczamy regulamin dotyczący zamawianych wycieczek. Prosimy o zapoznanie się z poszczególnymi punktami.

 

 1. Po otrzymaniu vouchera prosimy o dokładne sprawdzenie czy wszystko jest poprawnie i zrozumiale.
 2. Jeśli beda pytania do vouchera lub wycieczek prosimy o wyjaśnienie wcześniej podczas maili kiedy jest na to czas, W czasie wycieczek nie wyjaśnimy spraw, które ktoś nie przeczytał pomimo prósb w mailu o dokładne sprawdzenie wszystkiego i wyjaśnienie. Przypadki roszczeń i awantur w czasie wycieczek nie są akceptowane i takie osoby nie beda mogły kontynuować wycieczki z nami.
 3. Wycieczki prywatne zaczynaja się od odbioru z hotelu i kończą się odwiezieniem do hotelu.
 4. Wycieczki grupowe, łączone zaczynaja się od odbioru z hotelu i kończą się w centrum handlowym MBK.
 5. Wszystkie nasze wycieczki są prowadzone przez licencjonowane przewodniczki tajskie które mogą legalnie oprowadzać turystów we wszystkich dostępnych atrakcjach w Tajlandii.
 6. Wycieczki prywatne zaczynaja się w godzinach podanych na voucherze lub w mailu, a wycieczki grupowe zaczynaja się o godzinie podanej na voucherze, ale potwierdzamy dzień wcześniej dokładny czas odbioru ze względu na planowanie trasy odbioru z różnych hoteli.
 7. Odbiór na wycieczki jest zawsze z recepcji hotelu.
 8. Na wycieczki w Bangkok i do Ayuttaya prosimy ubrać odzież zakrywająca nogi do kostek, koszulkę t- shirt bez dekoltu i zakrywającą ramiona. Buty mogą być dowolne. To ważne aby być rano gotowym w odpowiednim ubraniu aby inne osoby nie musiały czekać.
 9. Rozliczenie za wycieczki wg vouchera odbywa się przy spotkaniu rano z przewodniczka w tajskich baht.
 10. Przy wycieczkach grupowych prosimy być punktualnie w recepcji, aby inne osoby nie musiały czekać w minivanie na spóźnialskich.
 11. Podczas niektórych wycieczek dajemy w użytkowanie system audio, prosimy aby użytkować go zgodnie z informacja przewodniczki i prosimy zadbać o sprzęt aby mógł być zwrócony w dobrym samym stanie.
 12. Przy grupowych wycieczkach sprzęt audio pozwala na dobre słyszenie przewodniczki przez cały czas gdy trwa wycieczka, można spokojnie oglądać atrakcje, robić zdjęcia a audio pozwala wszystko słyszeć co mówi przewodniczka, Trudniej tez o zgubienie się podczas oglądania atrakcji w których jest dużo ludzi.
 13. Podczas grupowych łączonych wycieczek nie ma możliwości zmian żadnej atrakcji dla kogoś.
 14. W trakcie trwania wycieczki przewodniczka może zmieniać kolejność oglądania atrakcji, zależnie od ilości osób, korków w mieście, pogody lub innych czynników które uzna za ważne w tym celu.
 15. Czasem z pewnych powodów jakąś atrakcja jest zamknięta, wtedy oferujemy zastępczo inna atrakcje do odwiedzenia, albo oddajemy koszt biletów wejściowych i pomijamy to miejsce.
 16. Jeśli w trakcie trwania sezonu w jakiejś atrakcji zmieni się cena biletu wejściowego to przekazujemy te informacje w mailu przed wycieczka lub przy samym rozpoczęciu wycieczki aby dopłacić różnice w cenie biletu wejściowego. My nie pokrywamy różnicy dodatkowych kosztów biletów zewnętrznych,
 17. W nagłych przypadkach losowych, chorobowych zastrzegamy sobie możliwość zmiany przewodniczki nawet w ostatniej chwili na najlepsza jaka będzie możliwą w danym momencie.