PROGRAM WYCIECZKI

Wycieczkę zawsze rozpoczynamy od odbioru naszych gości ze różnych hoteli. Wycieczkę prowadzi mówiąca po angielsku licencjonowana przewodniczka tajska, która uczy się języka polskiego i używa wiele słów polskich podczas wycieczki.

Grupy liczą sobie ilość osób od 4 do około 12 maksymalnie. Wszystko zależy od dnia, ile osób zapisze się na dany termin. Przewodniczka używa z gośćmi system audio przez który wszyscy słuchają informacje w trakcie wycieczki po Polsku, mogą robić spokojnie zdjęcia, nie muszą martwić się, czy zgubią grupę gdyż cały czas można słyszeć co przewodniczka mówi.
Po wyjeździe z hotelu prywatnym minivanem z klimatyzacją dojeżdżamy do pierwszego miejsca, gdzie przy zachodzie słońca można zobaczyć panoramę miasta z tarasu na 84 piętrze.

bayoke sky
Bayoke Sky

W barze na 83 piętrze wypijecie z przewodniczką drinka, który jest oferowany w cenie biletu, Można tez wjechać na górę windą zewnętrzną z oknami, aby emocję były większe widząc jak wznosicie się ponad miasto. Następnym miejscem jest spacer po ciemnych uliczkach w Bangkoku do których nie docierają turyści, gdzie można zobaczyć jak żyją lokalni mieszkańcy z niższych klas społecznych.

Ciemne ulice Bangkoku
Ciemne ulice Bangkoku

Po zapoznaniu się z lokalnymi miejscami nocnego codziennego życia mieszkańców przejedziemy do chińskiej dzielnicy, aby poznać uroki tego miejsca nocą, przy światłach neonów, gwarze głównej ulicy z różnymi zapachami dookoła. Różnorodne stragany, produkty które często dostępne są tylko w chińskiej dzielnicy. Będzie czas na kosztowanie ciekawostek znalezionych na straganach.

China Town
China Town

Będąc juz przepełnionym różnorodnymi zapachami przejedziemy dalej do okolic starej części miasta. Przejdziemy do portu nad rzeką, aby zobaczyć piękna świątynie świtu, ale tym razem w nocnym podświetleniu. Sama wizyta nocna w zamkniętym opustoszałym porcie tez będzie mała dawką emocji.

Wat Arun
Wat Arun

Po wizycie w porcie nocą podjedziemy dalej przed Wielki Pałac aby zobaczyć jak pięknie prezentuje się cały obiekt podświetlony, całość wygląda dostojnie i warto próbować zrobić zdjęcie nocne na pamiątkę W tym czasie jest bardzo spokojnie przed murami pałacu, zupełnie inaczej jak w ciągu dnia, gdy tysiące turystów odwiedzają to miejsce.

Wielki Pałac
Wielki Pałac

Z pięknymi widokami uwiecznionymi w aparatach fotograficznych przejedziemy na słynną ulice Khaosan, która jest miejscem spotkań turystów z niemal całego świata. Przewodniczka poprowadzi Was przez całą jej długość, aby zapoznać się z atrakcjami. Jest tam miejscami dość głośno, gra muzyka, życie w barach toczy się pełną parą. Podczas spaceru drugą równoległą ulicą, zdecydowanie spokojniejsza, będzie można wybrać restaurację na kolację. Kolacja nie jest wliczona do kosztu wycieczki.

Khaosan Road
Khaosan Road

Czas spędzony w rejonie Khaosan na pewno pozostanie na długo w pamięci, różnorodność smaków, wesoła atmosfera którą nie trudno spotkać w innych miejscach.

Na koniec wycieczki pojedziemy minivanem na słynna ulicę czerwonych latarnii Patpong, gdzie zobaczymy jak wygląda nocne życie w klubach nocnych, klubach go-go, czy klubach innych orientacji seksualnych.

Zobaczymy tradycyjny bazar z produktami kopiami różnych marek światowych. Dzielnica ta już nieco straciła na swojej świetności z dawnych lat, ale nadal jest jedną z najbardziej znanych dzielnic rozrywki.

Patpong
Patpong

Po nocy pełnej wrażeń i nowych doświadczeń około północy przewodniczka zawiezie Was minivanem do hotelu aby odpocząć po długim wieczorze w mieście.

Wycieczka pokazuje różne oblicza życia po zmroku w stolicy Tajlandii. Tempo wycieczki jest spokojne, można je lekko regulować w zależności od ilości osób i miejsc z których ich odbieramy. Opieka podczas zwiedzania jest przez przewodniczkę mającą lokalną tajską licencje, która pozwala oprowadzać we wszystkich miejscach w Bangkoku. Ma ona doświadczenie w oprowadzaniu gości z Polski i opowiada na wycieczce po angielsku, ale uczy się cały czas języka polskiego i używa wiele słów po polsku.

Dodatkową pomocą jest używany przez nią system audio który pozwala posłuchać po Polsku informacje przez słuchawkę o zwiedzanych miejscach podczas wieczoru, aby jak najwięcej informacji słyszeć spacerują po ulicach gdzie toczy się życie nocne.

Przewodniczka może dokonywać zmian kolejności odwiedzanych atrakcji w zależności od sytuacji w mieście.